Czas realizacji zamówienia

Towary przedstawione w sklepie Dilano znajdują się w magazynie centralnym, z którego w przypadku zamówienia są pobierane, a następnie przygotowywane do wysyłki pod wskazany przez klienta adres. Czas realizacji zamówienia składa się z czasu na przygotowanie towaru, który wynosi 2 dni robocze oraz czasu na dostarczenia przesyłki do klienta, który w przypadku poczty polskiej wynosi 1-3 dni robocze, zaś w przypadku przesyłki kurierskiej 1 dzień roboczy.

Termin wysyłki należy liczyć od momentu zaksięgowania przez sklep Dilano środków pieniężnych (wyjątkiem jest płatność za pobraniem, w tym przypadku moment złożenia zamówienia jest równoznaczny z rozpoczęciem czasu realizacji zamówienia). Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.


O SKLEPIE

Dilano.pl to sklep skierowany do osób ceniących sobie przede wszystkim wysoką jakość odzieży, bez przepłacania za zbędne znaczki znanych marek. W sklepie bogata oferta skierowana zarówno do Panów jak i Pań. Funkcjonalna odzież na każdą okazję. Zamówienia realizujemy w każdy dzień roboczy. Zapraszamy serdecznie na zakupy!