Podkreśl swój charakter z... Dilano!

Autor: Marta Wojciechowska | 29 Maj 2015

Szukacie wyjątkowych, a zarazem prostych ubrań, które podkreślą Waszą osobowość? Chcecie nosić ubrania, które już z daleka powiedzą innym, jacy jesteście? Polecamy zainwestować w kolory! :)

Kobieta z charakterem

Czerwona bluzka damskaNiebieski T-shirt damski

 

Żywe kolory z pewnością sprawią, że będziesz wyglądać wyjątkowo i z charakterem! Wybierz kolor odpowiedni dla siebie, swojej osobowości, cech. Nie bój się nimi bawić i łączyć ich! :)

 

Drobny element zaskoczenia

Prostą koszulką z nietypowym wykończeniem również możecie pokazać, kim jesteście i co Wam się podoba. Nawet jeśli T-shirt ten nie jest kolorowy, nietuzinkowe wykończenie sprawi, że nabierze charakteru.

Koszulka polo damska

 

Panowie w kolorach

Mężczyźni również nie powinni bać się żywych kolorów nadających charakteru. W końcu, Panią bardziej podobają się odważni mężczyźni :) Jeśli chcecie sprawić, żeby Wasz prosty, klasyczny strój wyglądał nietypowo, zastanówcie się nad koszulką w żywym kolorze, która zdecydowanie ociepli Wasz wizerunek.

Limonkowa koszulka męskaNiebieski T-shirt męski

 

 

Bawcie się kolorami, ale pamiętajcie też, że nie wszystko pasuje do siebie, a każdy musi znaleźć kolor odpowiedni dla jego charakteru i osobowości! :)